Aktuality

15.ledna 2014 - Meeting Point Czech Trade

Dobrý den,
stejně jako každý rok v tuto dobu se pořádá akce Meeting Point CzechTrade, na které mohou české firmy individuálně konzultovat s téměř 50 vedoucími zahraničních zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu.
Využijte příležitosti a poraďte se s nimi o svých plánovaných exportních aktivitách a o investičních příležitostech na zahraničních trzích. Pomohou Vám s výběrem vhodných teritorií pro Váš výrobek nebo službu. Dále získáte cenné informace, které zvýší Vaše šance nejen při pronikání, ale i při dlouhodobém působení na mezinárodních trzích.
Meeting Point CzechTrade se koná v Praze, ve dnech 18. a 19. února 2014. Účast na akci je zdarma.
V případě zájmu o Meeting Point vyplňte přiloženou přihlášku a zašlete na marketing@czechtrade.cz nebo exportnímu konzultantovi CzechTrade. Vzhledem k velkému zájmu o konzultace se neváhejte přihlásit co nejdříve. Pokud Vám exportní konzultant CzechTrade potvrdil termíny Vašich jednání, pak jste na akci již závazně zapsaní.
01.02 2018 - Projekt Česko-slovenský vzdělávací a informační rámec pro podporu rozvoje přeshraničních podnikatelských aktivit a spolupráce

Československý průmyslový klastr je vedoucím partnerem v projektu přeshraniční spolupráce, který aktuálně zahajuje realizaci. N... více

22.12 2017 - PF 2018

Přejeme všem svým kolegům, spolupracovníkům a obchodním partnerům klidné prožití Vánoc a úspěšný rok 2018.

Tým Č... více

09.11 2017 - Vzdělávácí akce CzechTrade

Dobrý den,
 
rádi bychom Vás pozvali na zajímavé odborné a teritoriální semináře, realizované agenturou Czec... více