Aktuality

20.srpna 2012 - Moravskoslezský automobilový klastr - pozvánka Brokerage Event 2012

Agentura pro regionální rozvoj, a.s. a Moravskoslezský automobilový klastr, o.s. si Vás dovolují pozvat na letošní Brokerage Event na téma Elektromobilita a další alternativy ekologické dopravy v městských aglomeracích.

Datum konání: 19. září 2012
Místo konání: Hotel Imperial Ostrava

 

Cílem Brokerage Event je poskytnout prostor pro mezinárodní výměnu zkušeností a poznatků v konkrétní výzkumné problematice – tentokráte v zaměřenou na oblast ekologické dopravy. Účastníci se dozvědí o možnostech ekologické dopravy ve městech, jak z hlediska různých využitelných technologií, tak i z hlediska možností získání finančních zdrojů na ekologickou dopravu, a to nejen z pohledu regionálního (vystoupím zástupci tří statutárních měst), ale i z hlediska odborníků ze zahraničí (Itálie, Velká Británie).

Akce je určena především zástupcům firem z automobilového průmyslu, municipalit, vysokých škol a výzkumných ústavů.
 

Účast na Brokerage Event je zdarma.

Registrace:
Registrace účastníků je do 12. září 2012 vyplněním elektronického formuláře, počet účastníků je z kapacitních důvodů limitován.

V případě dotazů k programu konference kontaktujte Davida Paweru, Agentura pro regionální rozvoj, a.s., pawera@arr.cz, tel.: +420 595 691 216.

 

01.02 2018 - Projekt Česko-slovenský vzdělávací a informační rámec pro podporu rozvoje přeshraničních podnikatelských aktivit a spolupráce

Československý průmyslový klastr je vedoucím partnerem v projektu přeshraniční spolupráce, který aktuálně zahajuje realizaci. N... více

22.12 2017 - PF 2018

Přejeme všem svým kolegům, spolupracovníkům a obchodním partnerům klidné prožití Vánoc a úspěšný rok 2018.

Tým Č... více

09.11 2017 - Vzdělávácí akce CzechTrade

Dobrý den,
 
rádi bychom Vás pozvali na zajímavé odborné a teritoriální semináře, realizované agenturou Czec... více