Aktuality

04.listopadu 2016 - V4ClusterPol Project Final Conference

Dovolujeme si Vás tímto pozvat na V4ClusterPol Project Final Conference, která se uskuteční v sídle agentury CzechInvest, Štěpánská 15, Praha, Česká republika 8. prosince 2016.
Cílem této konference je vytvořit platformu pro výměnu zkušeností s uplatňováním různých nástrojů klastrové politiky v zemích Visegrádské čtyřky (V4 – CZ, SK, PL, HU) a jejich dopadu na vznik a rozvoj klastrových organizací.
Konference bude věnována prezentaci dosažených výsledků projektu zahrnující nejenom analýzy klastrových politik, ale především doporučení a příklady best practice pro rozvoj V4 klastrových politik k posílení možnosti rozvoje klastrových organizací a konkurenceschopnosti zemí Visegradské skupiny.
Na konferenci vystoupí přední odborníci a zúčastní se jí zástupci ministerstev, krajů, rozvojových agentur, klastrových organizací a akademické sféry z jednotlivých zemí V4.
01.02 2018 - Projekt Česko-slovenský vzdělávací a informační rámec pro podporu rozvoje přeshraničních podnikatelských aktivit a spolupráce

Československý průmyslový klastr je vedoucím partnerem v projektu přeshraniční spolupráce, který aktuálně zahajuje realizaci. N... více

22.12 2017 - PF 2018

Přejeme všem svým kolegům, spolupracovníkům a obchodním partnerům klidné prožití Vánoc a úspěšný rok 2018.

Tým Č... více

09.11 2017 - Vzdělávácí akce CzechTrade

Dobrý den,
 
rádi bychom Vás pozvali na zajímavé odborné a teritoriální semináře, realizované agenturou Czec... více